Sport

2007.05.23. 02:27

Szepessy-ügy: miről is szól a vádaskodás?

Dunaújváros (ja) - A szombati Soroksár - D. Kohász labdarúgó-mérkőzés előtt a hazai vezetők a hangszórón keresztül értesítették (háromszor is) a közönséget arról, hogy inkorrektnek tartják a dunaújvárosiak eljárását.

Jankó Árpád

Mármint azt, hogy Szepessy Róbertet elengedték a D. Kohászhoz ingyen azzal a megállapodással, hogy a labdarúgó az egymás elleni találkozókon nem lép pályára. Mint ismeretes, Szepessy Róbert pályára lépett, sőt a Kohász győztes gólját is ő szerezte.

A vádaskodásra a D. Kohász vezetősége a következő közleményt hozta nyilvánosságra.

A szombati Soroksár elleni mérkőzésen csapatunkban pályára lépett Szepessy Róbert, és ezt a hazaiak nehezményezték. Az ügy előzménye, hogy a két klub között 2007. 02. 10-én létrejött egy megállapodás, amely szerint Szepessy Róbert nem szerepel a két csapat következő, egymás elleni mérkőzésén, mivel csak így voltak hajlandóak kiadni a játékos papírjait. De miután a Soroksár SC 2006. 12. 31-én szerződést bontott Szepessy Róberttel, azaz már több, mint egy hónapja nem volt a klub játékosa, így klubunk ezt a megállapodást érvénytelennek és semmisnek tekinti. A soroksáriak mérkőzés előtti hangulatkeltése miatt egy túlfűtött, parázs mérkőzésen két sajnálatos sérülés is történt. Az első félidőben Pénzes Balázst könyökölték le, amely után játékosunk szeme alatt felrepedt a bőr, és agyrázkódás gyanújával le is kellett cserélni. A második félidőben pedig Janta Gábor szenvedett súlyos sérülést. Meggyőződésünk, hogy egyik szabálytalanság sem szándékosan történt, de ennek ellenére sajnálatunkat fejezzük ki az eset miatt, és mielőbbi felépülést kívánunk Janta Gábornak.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

A vádaskodásra a D. Kohász vezetősége a következő közleményt hozta nyilvánosságra.

A szombati Soroksár elleni mérkőzésen csapatunkban pályára lépett Szepessy Róbert, és ezt a hazaiak nehezményezték. Az ügy előzménye, hogy a két klub között 2007. 02. 10-én létrejött egy megállapodás, amely szerint Szepessy Róbert nem szerepel a két csapat következő, egymás elleni mérkőzésén, mivel csak így voltak hajlandóak kiadni a játékos papírjait. De miután a Soroksár SC 2006. 12. 31-én szerződést bontott Szepessy Róberttel, azaz már több, mint egy hónapja nem volt a klub játékosa, így klubunk ezt a megállapodást érvénytelennek és semmisnek tekinti. A soroksáriak mérkőzés előtti hangulatkeltése miatt egy túlfűtött, parázs mérkőzésen két sajnálatos sérülés is történt. Az első félidőben Pénzes Balázst könyökölték le, amely után játékosunk szeme alatt felrepedt a bőr, és agyrázkódás gyanújával le is kellett cserélni. A második félidőben pedig Janta Gábor szenvedett súlyos sérülést. Meggyőződésünk, hogy egyik szabálytalanság sem szándékosan történt, de ennek ellenére sajnálatunkat fejezzük ki az eset miatt, és mielőbbi felépülést kívánunk Janta Gábornak.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

A vádaskodásra a D. Kohász vezetősége a következő közleményt hozta nyilvánosságra.

A szombati Soroksár elleni mérkőzésen csapatunkban pályára lépett Szepessy Róbert, és ezt a hazaiak nehezményezték. Az ügy előzménye, hogy a két klub között 2007. 02. 10-én létrejött egy megállapodás, amely szerint Szepessy Róbert nem szerepel a két csapat következő, egymás elleni mérkőzésén, mivel csak így voltak hajlandóak kiadni a játékos papírjait. De miután a Soroksár SC 2006. 12. 31-én szerződést bontott Szepessy Róberttel, azaz már több, mint egy hónapja nem volt a klub játékosa, így klubunk ezt a megállapodást érvénytelennek és semmisnek tekinti. A soroksáriak mérkőzés előtti hangulatkeltése miatt egy túlfűtött, parázs mérkőzésen két sajnálatos sérülés is történt. Az első félidőben Pénzes Balázst könyökölték le, amely után játékosunk szeme alatt felrepedt a bőr, és agyrázkódás gyanújával le is kellett cserélni. A második félidőben pedig Janta Gábor szenvedett súlyos sérülést. Meggyőződésünk, hogy egyik szabálytalanság sem szándékosan történt, de ennek ellenére sajnálatunkat fejezzük ki az eset miatt, és mielőbbi felépülést kívánunk Janta Gábornak.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

A szombati Soroksár elleni mérkőzésen csapatunkban pályára lépett Szepessy Róbert, és ezt a hazaiak nehezményezték. Az ügy előzménye, hogy a két klub között 2007. 02. 10-én létrejött egy megállapodás, amely szerint Szepessy Róbert nem szerepel a két csapat következő, egymás elleni mérkőzésén, mivel csak így voltak hajlandóak kiadni a játékos papírjait. De miután a Soroksár SC 2006. 12. 31-én szerződést bontott Szepessy Róberttel, azaz már több, mint egy hónapja nem volt a klub játékosa, így klubunk ezt a megállapodást érvénytelennek és semmisnek tekinti. A soroksáriak mérkőzés előtti hangulatkeltése miatt egy túlfűtött, parázs mérkőzésen két sajnálatos sérülés is történt. Az első félidőben Pénzes Balázst könyökölték le, amely után játékosunk szeme alatt felrepedt a bőr, és agyrázkódás gyanújával le is kellett cserélni. A második félidőben pedig Janta Gábor szenvedett súlyos sérülést. Meggyőződésünk, hogy egyik szabálytalanság sem szándékosan történt, de ennek ellenére sajnálatunkat fejezzük ki az eset miatt, és mielőbbi felépülést kívánunk Janta Gábornak.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

A szombati Soroksár elleni mérkőzésen csapatunkban pályára lépett Szepessy Róbert, és ezt a hazaiak nehezményezték. Az ügy előzménye, hogy a két klub között 2007. 02. 10-én létrejött egy megállapodás, amely szerint Szepessy Róbert nem szerepel a két csapat következő, egymás elleni mérkőzésén, mivel csak így voltak hajlandóak kiadni a játékos papírjait. De miután a Soroksár SC 2006. 12. 31-én szerződést bontott Szepessy Róberttel, azaz már több, mint egy hónapja nem volt a klub játékosa, így klubunk ezt a megállapodást érvénytelennek és semmisnek tekinti. A soroksáriak mérkőzés előtti hangulatkeltése miatt egy túlfűtött, parázs mérkőzésen két sajnálatos sérülés is történt. Az első félidőben Pénzes Balázst könyökölték le, amely után játékosunk szeme alatt felrepedt a bőr, és agyrázkódás gyanújával le is kellett cserélni. A második félidőben pedig Janta Gábor szenvedett súlyos sérülést. Meggyőződésünk, hogy egyik szabálytalanság sem szándékosan történt, de ennek ellenére sajnálatunkat fejezzük ki az eset miatt, és mielőbbi felépülést kívánunk Janta Gábornak.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

Dunaújváros FC Kft.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

Ennyi tehát a dunaújvárosiak válasza. Világos a képlet, tehát nem is érdemes foglalkozni tovább a soroksáriak érzékenységével , sokkal inkább a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésre kell koncentrálni.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!