Sport

2006.12.15. 03:29

A legjobb diáksportolók elismerése

Dunaújváros (gp) - Dr. Kálmán András polgármester kedden köszöntötte a Bartók Kamaraszínház és Művészetek Házában a város oktatási intézményeinek azon sportolóit és azok testnevelőit, edzőit, akik az első három hely valamelyikét szerezték meg az országos diákolimpiai döntőkben. Most közöljük a kitüntetettek névsorának második részét.

Gallai Péter

Hild József Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Lakatos Zsolt (1., kajak-kenu, Liszi Ferenc, Hubik András). Sudár Edit (1., karate, Schneider László). Dolmán Viktor, Magó Péter, Hosszú József, Szögi Tamás, Löki Attila, Szűcs Imre Alex, Révész Gergő, Horváth László, László Csaba, Hatvany Zsolt, Dürgő Zoltán, Csipke Zsolt (3., röplabda, Liszi Ferenc, Szabó Gábor).

Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Lakatos Zsolt (1., kajak-kenu, Liszi Ferenc, Hubik András). Sudár Edit (1., karate, Schneider László). Dolmán Viktor, Magó Péter, Hosszú József, Szögi Tamás, Löki Attila, Szűcs Imre Alex, Révész Gergő, Horváth László, László Csaba, Hatvany Zsolt, Dürgő Zoltán, Csipke Zsolt (3., röplabda, Liszi Ferenc, Szabó Gábor).

Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Lakatos Zsolt (1., kajak-kenu, Liszi Ferenc, Hubik András). Sudár Edit (1., karate, Schneider László). Dolmán Viktor, Magó Péter, Hosszú József, Szögi Tamás, Löki Attila, Szűcs Imre Alex, Révész Gergő, Horváth László, László Csaba, Hatvany Zsolt, Dürgő Zoltán, Csipke Zsolt (3., röplabda, Liszi Ferenc, Szabó Gábor).

Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Hajdu Gergő (1., 2., kajak-kenu, Nagyné Antal Mária, Hubik András). Vass András (1., 2., kajak-kenu, Salamon Attila, Hubik András). Oláh Gerda (1., 3., úszás, Salamon Attila, Berzlánovits Éva). Devecseri Ádám (2., 3., kajak-kenu, Horváth István, Hubik András). Juhász Bálint (2., 3., karate, Nagyné Antal Mária, Rezes János). Takács Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Mudra Kitti (2., kajak-kenu, Antal Iván). Hatvani Zita (3., karate, Horváth István, Rezes János). Hornyák Judit (3., úszás, Horváth István, Kovács József).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Kovács Bettina (2., tollaslabda, Dankó Gyula, Dankó Gyula). Pataki Gabriella (3., tollaslabda, Dankó Gyula.)

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Asztalos Bálint (3., birkózás, Kovács-Erdősi Vera, Mátyás Gábor, Tombor István).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Németh Kitti (1., 2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Mezei Adrienn (2., karate, Kréter Béla, Schneider László). Asztalos András (3., birkózás, Kréter Béla, Tombor István, Mátyás Gábor). Horváth Emília (3., fekvenyomás, Kréter Béla). Zsurbej Ádám (3., fekvenyomás, Huzsvai Csaba).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Rosti Pál Gimnázium Általános és Szakképzőiskola

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Lassingleitner Fruzsina (1., karate, Szloboda Zoltán, Simon János). Pécsi Tímea, Domonkos Kinga, Ruppert Barbara, Janics Sarolta, Dabóczi Adrienn, Slakta Petra, Sárközi Tamara, Gósz Nikolett Mária, Vincze Orsolya, Szitás Anett, Uhrin Zsófia, Felső Anna Dóra (2., kézilabda, Szloboda Zoltán, Pergel István). Pados Ádám, Takács Bence, Mészáros László, Fogarasi Ádám, Dunkjl László, Czigány Péter, Bíró Dávid, Nagy Csaba, Takács László, Borsos Tamás, Ádám Norbert (3., kézilabda, Szloboda Zoltán, Szabó László). Seres Dávid (3. kajak-kenu, Szloboda Zoltán, Hubik András).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Dunaújvárosi Főiskola

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Farkasinszki Gábor, Németh Krisztián, Balázs László, Szabó Attila, Bélteleki Zsolt, Nagy Krisztián, Böröndi Tamás, Reményi Norbert (1., rögbi). Kiss Tamás, Bakos Gergely, Szili Gyula, Pallag György, Faragó Ákos, Bakonyi Csaba, Süveges Tamás, Szigeti Péter, Jakab Tamás, Boros Pál, Sziksz Ádám, Simoni Márton, Szabó József Bence, Nepp Roland, Gyurgyák Tibor (2., jégkorong). Takács Krisztián (1.,3., úszás, Kovács József). Kiss Annamária (2., úszás, Kovács József). Benkő Nóra (2., úszás, Mihók Attila). Benkő Nóra, Benkő Tímea, Kiss Annamária, Brávik Fruzsina (2., úszás, Mihók Attila). Bordás Gábor (3., úszás, Kovács József). Ungi Imre (1., súlyemelés).

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!