SÉTA

2012.04.11. 02:22

Több kategóriában is bizonyított a Rosti

Dunaújváros - Az idei évben is Dunaújváros kapta meg az Fejér Megyei Diáknapok rendezésének jogát. Mi is szerepeltünk.

nincs nev

Vers és próza kategóriában három tanuló nevezett és szépen teljesített: Szilágyi Szimonetta, Romhányi József a Marhalevél, illetve Varró Dániel az Eszedbe ne jusson versekkel arany minősítést kapott. Berczeli Mercédesz Szabó Lőrinc Lóci verset ír, valamint Lázár Ervin A kék meg a sárga című alkotását szavalta el, amellyel ezüstérmet szerzett. Pirger Hajnalka és Varró Dániel a Kicsinyke testamentum és Karinthy Frigyes Előszavával szintén második lett.

Legtöbb diákunk a tánc kategóriában lépett fel. Az Action arany minősítést kapott. A DU JÓ (Kovács Erika, Kocsis Nikoletta), valamint Ciara bronz érmet szerzett, Temesi Kitti hastánca aranyat érdemelt, Az Only Girls, A hét nő, a JAM, és a Hajrá lányok második helyen végzett. A Mistic pedig elismerő oklevelett kapott. Tanulóink nem csak az FMD fórumán szerepeltek sikeresen, hanem a dunaújvárosi Vöröskereszt által szervezett programsorozaton is, a melyen városunk tehetséges diákjai mutathatják meg, milyenek is a mai fiatalok.

Balogh Edit

Rosti

Címkék#séta
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!