nhl

2021.06.02. 08:40

Másodszor is nyert idegenben a Tampa Bay

Második idegenbeli mérkőzését is megnyerte a Tampa Bay Lightning a Carolina Hurricanes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának második fordulójában.

A címvédő – akárcsak a párharc első összecsapásán – kedden is 2-1-re győzött. A vendégek sikeréből nagy részt vállalt a kapus Andrej Vaszilevszkij, aki 31 lövést hárított. Majdnem összejött neki a hibátlan mérkőzés, de 1:30 perccel a vége előtt Andrej Szvecsnyikov betalált a kapujába, amikor a Carolina kapuslehozatallal létszámfölényben játszott. A másik oldalon Alex Killorn és Anthony Cirelli volt eredményes a második, illetve a harmadik harmad közepén.

A harmadik mérkőzést csütörtökön játsszák Tampában.