Kiemelt állások

2018.02.16. 14:33

Nagy múltú családi vállalkozás lendületes, precíz kollégát keres. (Székesfehérvár)

A BARTA Cégcsoport 26 éve családi vállalkozásként kezdte meg tevékenységét.

Napjainkra Magyarország egyik meghatározó gépjármű forgalmazójává vált.

Növekvő forgalmunk ellátására lendületes, precíz gépjármű-értékesítő kollégát keresünk.

Az új munkatárs feladatai:

  • új és használt gépkocsi értékesítése,
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
  • hitelkalkuláció és hitelügyintézés,
  • kapcsolatépítés, árajánlatok készítése
  • meglévő partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség,
  • értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség,
  • mind csapatmunkára, mind önálló precíz munkavégzésre irányuló kiváló képesség;
  • magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • „B” kategóriás vezetői engedély,
  • határozott hiteles fellépés,
  • nyitott, fejlődni vágyó személyiség,
  • kitűzött célok elérésére való törekvés,
  • székesfehérvári lakhely
  • Előnyt jelent:

  • autóipari területen szerzett tapasztalat.
  • Amit kínálunk:

  • kellemes, családias, fiatalos munkahelyi légkör;
  • korrekt, stabil, megbízható, hosszútávra tervezett kapcsolat;
  • versenyképes jövedelem.

    Munkavégzés helye: Székesfehérvár

    E-mailen lehet jelentkezni: [email protected]

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!