Állás

2022.02.05. 00:00

Munkatársat keres a Szent Pantaleon Kórház

A Szent Pantaleon Kórház Rendelőintézet Dunaújváros Pénzügyi és számviteli osztálya, osztályvezető munkakör betöltésére keres munkatársat egészségügyi szolgálati jogviszonyban.

Feladatai:

  • a pénzügyi és számviteli osztály munkájának összehangolt irányítása a vonatkozó jogszabályoknak, belső szabályzatoknak megfelelően,
  • főkönyvi könyvelés a pénzügyi és költségvetési rendszerben,
  • mérlegjelentés és a havi, éves költségvetési beszámoló elkészítése,
  • előirányzat gazdálkodás, tervezés,
  • kötelezettség vállalás és a nyilvántartással kapcsolatos adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi és számviteli végzettség, legalább 5 év szakmai gyakorlat,
  • előnyt jelent az államháztartási számviteli végzettség, munkatapasztalat.

Fizetés megegyezés szerint.

Érdeklődni lehet az alábbi elérhetőségen:

Stipkovits Gabriella humánerőforrás-gazdálkodási osztályvezetőnél +36-25-550-210-es telefonszámon, vagy [email protected] e-mail címen.

A jelentkező önéletrajzát, motivációs levelét és bizonyítvány másolatait 2022.02.15-ig a Szent Pantaleon Kórház Rendelőintézet Dunaújváros, Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályvezető, 2400- Dunaújváros, Korányi S u. 4-6 címre, vagy a [email protected]  email-címre várjuk.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!