Hirdetés

2022.01.22. 00:00

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keresünk kollégákat

Pridgeon&Clay Kft. állásajánlat

Gépkezelő (automata présgép kezelő; kéziprés és hegesztőoperátor)

Feladatok: gépkezelői feladatok ellátása a cég minőségbiztosítási előírásainak megfelelően, gépek, munkaállomások előkészítése a gyártáshoz, gyártási folyamat felügyelete, feladatok dokumentálása

Elvárások: elvégzett 10 osztály, operátori, gépkezelői tapasztalat, számítástechnikai alapismeretek

Előnyt jelent: angol nyelvtudás, gyártásban szerzett tapasztalat, hegesztésben való jártasság

Gépbeállító gyakornok

Feladatok: előkészíti a préseket és a munkaterületeket, a soron következő tervezett gyártáshoz figyeli a soron következő tervezett gyártást és előkészít hozzá minden szükséges dokumentációt, szerszámok kivétele és berakása, sávok beállítása a gépben, présgépek paramétereinek beállítása

Elvárások: gépész végzettséglegalább 1 éves gépbeállító vagy 2 éves gépkezelő tapasztalatMicrosoft Excel alapszintű ismerete

Előnyt jelent: angol nyelvtudásgyártásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk: béren kívüli juttatások, szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes juttatási csomag

A jelentkezéseket Gubicza Zsanett várja telefonon +36 70 320 9640,

e-mailben: [email protected]vagy személyesen: Apostag, Vasút út 35/A

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!