Hírek

2007.06.11. 02:28

Találja ki a város szlogenjét

Dunaújváros (ke) - A kánikulai estéket pezsdítő gondolkodásra buzdít a felhívás: Tud egy jó szlogent és logót Dunaújvárosnak? Ha igen, szabad a pálya, jelentkezzen!

Körmendi Erzsébet

A Kistérségi Európai Uniós és Idegenforgalmi Kht. vezetője, dr. Bocsi Andrea ismertette a sajtó képviselőivel azon elképzelésüket, amely közös gondolkodásra, egyfajta játékra buzdít. Az iroda ugyanis pályázatot írt ki, ezzel félkérve nemcsak a helybélieket, hanem bárkit, aki ismeri, szereti a várost és kedvet érez a tervezgetésre, rímfaragásra: tervezze meg Dunaújváros logóját vagy/és alkossa meg a város szlogenjét.

A jeligés pályázatokat szeptember 5-ig lehet postán, zárt borítékban Szlogen és logó a városnak megjelöléssel benyújtani a kistérségi és tourinform irodán ügyfélfogadási időben. A borítékon belül zárt borítékban kell elhelyezni a pályázó nevét, címét, telefonszámát és életkorát tartalmazó levelet. A nyertes logó tervezőjét, illetve szlogen kitalálóját 100-100 ezer forinttal jutalmazzák. Bocsi Andreától tudjuk, hogy - mivel közpénz felhasználásáról van szó - csak akkor hirdetnek eredményt, ha olyan alkotás születik, amelyet a jövőben valóban felhasználnak.

Olyan jelmondatokat várnak, amelyek a város valamely kiemelkedő tulajdonságára, vonzerejére utalnak és idegen nyelvre lefordítva is hűen visszaadják a magyar nyelvű tartalmat. A logónak utalnia kell városunk valamely jellegzetes kulturális-gazdasági-történelmi-turisztikai vonatkozására.

A jeligés pályázatokat szeptember 5-ig lehet postán, zárt borítékban Szlogen és logó a városnak megjelöléssel benyújtani a kistérségi és tourinform irodán ügyfélfogadási időben. A borítékon belül zárt borítékban kell elhelyezni a pályázó nevét, címét, telefonszámát és életkorát tartalmazó levelet. A nyertes logó tervezőjét, illetve szlogen kitalálóját 100-100 ezer forinttal jutalmazzák. Bocsi Andreától tudjuk, hogy - mivel közpénz felhasználásáról van szó - csak akkor hirdetnek eredményt, ha olyan alkotás születik, amelyet a jövőben valóban felhasználnak.

Olyan jelmondatokat várnak, amelyek a város valamely kiemelkedő tulajdonságára, vonzerejére utalnak és idegen nyelvre lefordítva is hűen visszaadják a magyar nyelvű tartalmat. A logónak utalnia kell városunk valamely jellegzetes kulturális-gazdasági-történelmi-turisztikai vonatkozására.

A jeligés pályázatokat szeptember 5-ig lehet postán, zárt borítékban Szlogen és logó a városnak megjelöléssel benyújtani a kistérségi és tourinform irodán ügyfélfogadási időben. A borítékon belül zárt borítékban kell elhelyezni a pályázó nevét, címét, telefonszámát és életkorát tartalmazó levelet. A nyertes logó tervezőjét, illetve szlogen kitalálóját 100-100 ezer forinttal jutalmazzák. Bocsi Andreától tudjuk, hogy - mivel közpénz felhasználásáról van szó - csak akkor hirdetnek eredményt, ha olyan alkotás születik, amelyet a jövőben valóban felhasználnak.

Olyan jelmondatokat várnak, amelyek a város valamely kiemelkedő tulajdonságára, vonzerejére utalnak és idegen nyelvre lefordítva is hűen visszaadják a magyar nyelvű tartalmat. A logónak utalnia kell városunk valamely jellegzetes kulturális-gazdasági-történelmi-turisztikai vonatkozására.

Olyan jelmondatokat várnak, amelyek a város valamely kiemelkedő tulajdonságára, vonzerejére utalnak és idegen nyelvre lefordítva is hűen visszaadják a magyar nyelvű tartalmat. A logónak utalnia kell városunk valamely jellegzetes kulturális-gazdasági-történelmi-turisztikai vonatkozására.

Olyan jelmondatokat várnak, amelyek a város valamely kiemelkedő tulajdonságára, vonzerejére utalnak és idegen nyelvre lefordítva is hűen visszaadják a magyar nyelvű tartalmat. A logónak utalnia kell városunk valamely jellegzetes kulturális-gazdasági-történelmi-turisztikai vonatkozására.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!