Bejelentés

2025.01.13. 17:00

Megvan az új edző Mezőfalván

A decemberben távozó Váradi Tamás helyére nagyon gyorsan talált a felnőtt csapathoz új trénert a mezőfalvi fociklub vezetése, Masinka Csaba személyében.

Masinka Csaba lett az új edző a vármegye I-es focicsapatnál Mezőfalván

Fotó: Horváth László

Január elején számoltunk be arról, hogy tavasszal már új trénerrel vágnának neki a bajnokságnak Mezőfalván – kaptuk az információt Török Zoltántól a Medosz SE elnökétől. Akkor megkérdeztük a távozó edzőt, Váradi Tamást a lemondás okáról, aki érdeklődésünkre elmondta, hogy fele részben szakmai és fele részben magánéleti oka van a távozásnak. Úgy érezte, nem igazán sikerült az elképzeléseit átadni a csapatnak. A másik részben pedig munkahelyi és továbbtanulási indokai vannak a lemondásnak.A hét elején aztán kiderült, Masinka Csaba lesz  az új edző Mezőfalván.

új edző
Masinka Csaba az új edző
Fotó: Előszállás SE

A hírt maga az új tréner is megerősítette. Telefonos érdeklődésünkre elmondta, hogy megkeresték a mezőfalvi klubtól és nagyon korrekt beszélgetés után gondolkodott el komolyabban a hazatérésen. A részletekről a hét elején egyeztetnek.

– Természetesen csak azután mondtam igent, miután az előszállási elnökkel megbeszéltem a távozást. A feladat egyben kihívást is jelent, hiszen vármegyei I. osztályban még nem edzettem csapatot. Az elfogadás tekintetében talán könnyít a helyzeten, hogy a jelenlegi gárdából több játékos is a kezem alatt nevelkedett – kaptuk a rövid információt a mezőfalvi felnőtt futballcsapat immáron új edzőjétől.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában