2022.12.12. 19:05
Még várni kell az első győzelmükre
Befejezte szereplését az ob II-es férfivízilabda-bajnokság idei szezonjában a DFVE együttese. A nyugati csoportban szereplő dunaújvárosi csapat a nagykanizsai fordulóban zárta szereplését, ami után továbbra is várniuk kell az első győzelmükre.
UNI-Győr GYVESE– DFVE Duna-Via 11–8 (2–3, 4–0, 2–3, 3–2)
DFVE: Mudi – Széles 1, Bőhm 1, Tóth 1, Pánczél, Kopasz, Horváth 1. Csere: Gullner 2, Csőregi 1, Turner, Aczél, Kun-Gerendás, Osztotics 1.
Fordulatos mérkőzést játszottak a csapatok, a DFVE 2–3-as vezetése után a Győr a harmadik negyedre ellépett 7–3-ra. Azonban a DFVE nem adta fel, a fiúk nagy küzdelemben felzárkóztak 8–7-re. Egyenlíteni azonban már nem tudtak.
A házigazda ellen szintén jól kezdett a csapat, s egészen a félidőig jól is tartotta magát, utána azonban már a Nagykanizsa akarata érvényesült.
KVSE–DFVE Duna-Via 16–7 (1–3, 5–2, 4–0, 6–2)
DFVE: Mudi – Széles 3, Tóth 1, Bőhm, Gullner, Pánczél, Horváth 1. Csere: Jónás, Csőregi, Aczél, Turner 1, Kopasz, Osztotics 1.