2022.11.12. 20:26

Simán továbbjutott az FTC a Magyar kupában

duol.hu

Fotó: Szabóné Zsedrovits Enikő

A címvédő Eger és a bajnok UVSE után az FTC és a III. Kerületi TVE jutott a négyes döntőbe. Gerendás György csapata a pénteki 8-8 után is úgy tűnt a 2-2-es első negyed után, hogy izgalmas partit vív a Dunaújvárossal, ám nem így lett: a hazaiak innentől egyértelműem dominálták a mérkőzést, a harmadik etapban már 11-3-ra is vezettek, Gurisatti Gréta alaposan megszórta magát nevelőklubja ellen. Az izgalmak elmaradtak, a népligetiek 13-7-tel léptek az elődöntőbe.

FTC-Telekom - Dunaújvárosi FVE 13-7 (2-2, 4-1, 5-2, 2-2)

Gólszerzők: Gurisatti 4, Farkas T. 3, Illés A. 2, Leimeter, Kuna, Dömsödi, Pőcze, ill. Garda 3, Dobi, Horváth B., Kardos, Mahieu
Továbbjutott: FTC, 21-15-ös összesítéssel