DAB

2022.10.31. 07:00

Legutóbb büntetők döntöttek Fehérváron

Szabó Szabolcs

Dunaújváros - November 1-jén, kedden délután fél hattól az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban a FEHA19 vendégeként lép jégre a jégkorong Erste Ligában a Dunaújvárosi Acélbikák csapata. A két fél legutóbb szintén Székesfehérváron meccselt egymással, akkor a találkozó csak büntetőkkel dőlt el, és az újvárosiak szerezték meg a bónuszpontot. 

Niko Eronen együttese legutóbb, október 27-én ugyan 3-1-re kikapott a Csíkszeredától hazai jégen, ám végig egyenrangú partnere volt a címvédőnek, amely mellett végül a hatékonyabb helyzetkihasználás döntött. A fehérváriak Erste Liga-csapata október 28-án mérkőzött a csíkiakkal. E találkozó is szorosan alakult, az erdélyiek 4–3-as sikerrel távoztak a megyeszékhelyről. A FEHA19 gárdája tegnap DEAC-ot fogadta, a meccs lapzártánk után ért véget. 
A DAB eddigi 12 mérkőzésén 14 pontot gyűjtött, és ezzel a 8. helyet foglalja el a tabellán.

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában