Kézilabda

2022.10.05. 20:55

A nőknél a DAC és a Rácalmás hibátlan

A Fejér és Komárom-Esztergom megyei összevont megyei kézilabda-bajnokságok második fordulójában a hölgyeknél a dunaújvárosi együttes szomszédvári csatát vívott a dunaföldváriakkal.

Gaják Evelin (b) és Bencze Liza a DAC–Holler meccsen

DAC–Holler UNFC 27–20 (12–14)
DAC: Gulyás, Balonyi, Rácz­né (kapusok), Gaják 1, Szilá­gyi 7, Bujákiné 5, Hlusek, Jánosházi 3, Dömök, Kókai 2, Varga, Kaiser 5, Bebesiné 1, Eliádesz 3, Kiss, Rácz. Edző: Pavelekné Kovács Judit.
Holler: Szerdahelyi (kapus), Bencze, Berényi 1, Jilling, Ulicska, Szabados 7, Tolvaj-Sebestyén 5, Hanyecz 2, Sinka 2, Kaczor 2, Orbán 1, Dortné. Edző: Ulicska Milán.

Körzetünk harmadik résztvevője magabiztos sikerrel folytatta szereplését.
Környe SE–Rácalmás 14–25 (6–13)
Rácalmás: Kálmán, Kovács (kapusok), Váradi 3, Osztotics 1, Magyar 2, Szabó D. 2, Móricz 2, Farkas, Koncz 2, Szabó G. 9, Fehérné 4, Danó. Edző: Tóth Tamás.
A tabellán már csak a DAC és a Rácalmás áll hibátlan mérleggel. A férfiaknál viszont ezt elveszítette utóbbi klub. A szünetre megszerzett előnyét a 42. percig tudta tartani a vendég alakulat, 18–18 után a hazaiak átvették a vezetést, a hajrában pedig magabiztos előnyt építettek ki.

Kisbér–Rácalmás 29–24 (12–15)
Rácalmás: Hruby T., Nagy B. (kapusok), Szabó Á. 2, Nagy R. 7, Horváth 3, Hajnal M. 3, Schmidt 1, Szilágyi, Sátor 5, Hajdók 3, Tóth, Szabó T., Hajnal F. Edző: Grebenár Gábor.