A kulcsiak csak az első két gólt tudták ledolgozni hazai pályán

2020.09.01. 23:03

A Rácalmás harmadik sikere

A Fejér megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi, harmadik fordulójában a körzetünkhöz tartozó csapatok közül a Rác­almás fölényes sikert aratott, ezzel a Besnyő mellett továbbra is hibátlan a csoportban.

Beloiannisz – Rácalmás 1–4 (0–3)

Rácalmás: Tóth (Kajári) – Nagy (Gergelyfi), Cserkuti, Horváth L., Juhos, Hír, Horváth D. (Bartók), Südi, Palotai (Bartók D.), Németh P., Mészáros (Horváth R.).

Gólszerző: Vizi (89.), illetve Cserkuti (10.), Nagy (29.), Mészáros (33.), Südi (84.).

A Nagyvenyim második győzelmével megerősítette harmadik helyét a tabellán, a két éllovas mellett még ez a csapat nem kapott ki, sikerei mellett egy döntetlent játszott eddig.

Nagyvenyim – Sárszentágota 3–2 (2–2)

Nagyvenyim: Gregorich – Jóbi, Palkovics, Ferencz, Szabó (Fodor), Fazekas (Varjas), Kovács K. (Gaszler F.), Bíró, Pasqualini, Kis (Freud), Gaszler L. (Kovács K.).

Gólszerző: Kovács K. (31.), Palkovics (35.), Bíró (65.), illetve Vinklár (2.), Mózes (38.).

A kulcsiak ugyan kétgólos hátrányból egyenlíteni tudtak, azonban rá egy percre megint hátrányba kerültek, a végére pedig csak szépítésre futotta már az erejükből.

A kulcsi Borbásék a Vajta II-től kaptak ki Fotó: Laczkó Izabella/Dunaújvárosi Hírlap

Kulcs – Vajta II 3–4 (0–2)

Kulcs: Papp – Lencsés, Godó, Ócsai, Molnár (Bíró), Mács­falvi (Seres), Fehér, Erdélyi P., Borbás (Jakubek), Erdélyi T. (Németh), Balla.

Gólszerző:i Mácsfalvi (50.), Balla (64.), Godó (87.), illetve Csányi (18., 65.), Kovács N. (40.), Kovács Z. (85.).

További eredmények: Lajoskomárom II – Nagylók 7–1, Cece – Dég 5–1, Besnyő – Alap 4–0.