Rácalmás megint fél tucat gólt kapott a legutóbbi fordulóban Ráckeresztúron.

A szabadegyházai Rapai Gábor (s) és a seregélyesi Benczik Csaba teszteli rúgótechnikáját Fotó: Nagy N. / FMH

Flavus Velence– Kisláng-Telmex 0–4 (0–1)

Velence: Puhnyák – Silhány T., Telek, Tolnai, Gulyás (Melczer) – Baloni, Sowunmi A., Szigeti (Pál I.), Elek – Tóth Sz., Csikesz Z. Vezetőedző: Menus Tamás

Kisláng: Ányos – Rehák, Juhász M., Árki, Dudar E. – Simon I. (Kassai Cs.), Juhász J., Komlós, Willerding B. – Balogh Z. (Lévai), Kassai J.

Gól: Balogh Z. (14., 50.), Rehák (52.), Lévai (91.)

Pusztaszabolcs– Kápolnásnyék 1–6 (1–2)

Pusztaszabolcs: Semei – Kovács B. (Lepsényi), Toldi, Sebők, Kovács A. – Balogh Z., Páhi, Mágocs, Szakmány – László, Dévai (Szőke).

Kápolnásnyék: Mészáros D. – Peng (Bánoczki), Mohácsi, Balla, Ribi – Varga J., Konczi, Lukács, Peszeki – Silhány F., Eipl (Molnár G.).

Vezetőedző: Höltzl Richárd

Gól: Szakmány (17.), ill. Balla (11.), Mohácsi (44.), Varga J. (66.), Molnár G. (69.), Ribi (84.), Lukács (90.)

Kiállítva: Toldi (65.).

Vajta–LMSK Cobra Sport 5–0 (2–0)

Vajta: Joháczi – Toldi (Móri), Szalai R. (Kovács N.), Rezicska, Polyák – Fekete, Orbán (Fehér), Tángli (Sinka), Horváth Á. – Rupa, Kovács D. (Both). Edző: Fehér Tamás

LMSK: Kovács Z. – Horváth A., Szipőcs M., Balla, Lázár – Bagó, Nasta (Mocher), Halász, Zsiga – Cziczinger, Nyikos. Asszisztens edző:

Kovács István

Gól: Rezicska (33., 88.), Orbán (24.), Kovács D. (51.),

Horváth Á. (85.)

Besnyő-Iváncsa II–Káloz 3–1 (2–0)

Besnyő-Iváncsa II: Gábor – Molnár N., Restár (Farkas S.), Szabó Z., Dombi – Nagy Á. (Víg), Fülöp, Deli (Mészáros Á.), Schrick (Vizi) – Góman, Nebucz. Vezetőedző: Ruzsás László

Káloz: Takács L. – Magyar F., Szigeti (Szecsődi), Szabó J., Farkas L. – Simon Gy., Szabó Sz., Baranyai, Pál A. (Pál R.) – Takács T. (Kovács D.), Varga Z. Vezetőedző: Bencze Zsolt

Gól: Deli (31., 58.), Dombi (2.), ill. Szabó Sz. (60.)

Aba Sárvíz–Adony 3–2 (1–1)

Aba: Sereg – Mészáros Sz. (Balogh T.), Réti G., Tóth R., Fauszt – Glócz, Lakk, Galócz, Gyuricza – Esze (Kiss A.), Zsifkovics. Vezetőedző: Bor József Dezső

Adony: Hamar – Budai, Kovács J., Szántó I., Broschek – Vukajlovics, Szántó P., Bere, Erdei – Hegedűs R., Fábián (Simon A.).

Gól: Glócz (35., 57.), Gyuricza (51.), ill. Fábián (17.), Broschek (67.)

Sárbogárd II– Nagykarácsony 3–3 (3–1)

Sárbogárd II: Brúzsa – Juhász G., Fülöp, Vámosi G., Demeter – Szabó Z. (Kiss R.), Molnár M., Lajtos, Bartók (Rigó) – Pajor T., Simon Cs. Vezetőedző: Pajor László

Nagykarácsony: Turi – Nagy T., Kisari, Brogyányi, Simon J. – Halasi, Huszár, Kacz (Tábi), Berta – Felföldi (Jeney), Rabijász (Wadolowski). Vezetőedző: Mergl István

Gól: Demeter (2., 9.), Lajtos (43.), ill. Kisari (10.), Szabó M. (85.), Huszár (95.)

A hazaiak léptek fel támadólag és már a 2. percben vezetéshez is jutottak, amikor Bartók Zoltán indításával Demeter Dávid középen kilépett és a kimozduló kapus mellett a hálóba lőtt, 1–0. A 9. percben Molnár Márk átadásával Demeter ismét faképnél hagyta a védőket, majd 16 méterről leadott lövésébe ugyan Turi Endre beleütött, de a labda a kapus mögött a hálóba pattant, 2–0. A középkezdés után Kisari Máté egy labdaátvétellel lerázta őrzőjét és a kifutó portás felett 18 méterről a kapu közepébe emelt, 2–1. A 43. percben Lajtos András tartotta meg jól a játékszert, majd egy befelé csel után 3 méterről a bal sarokba lőtt, 3–1. A szünet után a vendégek vették át a játék irányítását és a labdabirtoklásban is a hazaiak fölé kerekedtek. A 85. percben így sikerült szorossá tenniük a mérkőzést, amikor Brúzsa Sándor előbb bravúrral védte Szabó Márton közeli próbálkozását, de a kipattanóból a nagykarácsonyi játékos már nem hibázott, 3–2. Az egyenlítésért küzdöttek a látogatók, amikor a 95. percben Pajor Tamás belépőjét a büntetőterületen belül a játékvezető szabálytalannak ítélte. A 11-est Huszár Dávid magabiztosan értékesítette, 3–3. A második félidőben a nagykarácsonyiak gólra törő játéka megérdemelt pontszerzéssel párosult.

Tudósított: Szántó Gáspár

MPF Ráckeresztúr–

Rácalmás 6–0 (4–0)

Ráckeresztúr: Lósits (Boza) – Lakatos, Csapó, Huszár (Orosz), Neuvert – Bendák (Scheszták), Hartai, Takács M. (Takács B.), Borsos – Horváth B., Cseprekál.

Vezetőedző: Novák Ferenc

Rácalmás: Kajári (Tóth Cs.) – Nagy B. (Márton), Hornyák, Szabó I., Juhos – Decsi, Hír, Németh P. (Tömöri), Suplicz – Somogyi (Boross), Szeitz.

Gól: Takács M. (18., 23.), Bendák (4.), Hartai (29.), Lakatos (74.), Takács B. (88.)