2025.06.16. 21:25
Duna-part, zene, közösség: Így telt az Ambrózia Fesztivál harmadik napja

Fotó: Shutterstock
Demjénen át a Quimby-ig – az istenek valóban halhatatlanok (képgalériával, videóval)

Amiből kettő már volt, az már szinte hagyománynak tekinthető. Reméljük, hogy az Ambrózia Fesztivál is hagyománnyá lesz. A harmadik nap is ütősre sikerült, a nagy színpad a Quimbyvel zárt. Kiss Tibiék haza jöttek.
Vihartól a fesztiválig, gyorshajtástól a búcsúig

Az alábbi gyűjtőcikkben a hét legolvasottabb híreit közöljük. Dunaújváros legfontosabb hírei között ezek a cikkek kaptak helyet a toplistán.
Az én történeteim 38. rész

Már több, mint egy éve osztja meg Nyíri Miklós élete és munkája színes epizódjait. Mindezek azonban többek ennél, hiszen ezek a személyes visszaemlékezések egyfajta kordokumentumok is, amelyek vele együtt „írják” Dunaújváros történetét is. Miklós továbbra is óriási dinamizmussal ír, ez már a 38. rész.
Kettős sikerrel jutott fel az NB III-ba a Dunaújváros FC

Az NB III-as feljutásról döntő területi osztályozó második összecsapásán vasárnap este az ISA Haladás vendégeként is nyert a DFC. Így kettős győzelemmel jutott fel a Dunaújváros FC.