A tisztább környezetért

2022.04.26. 16:18

Egy hetes TeSzedd! szemétszedési akció Perkátán

A település honlapján az alábbi közlemény olvasható:

duol.hu

Fotós: Shutterstock

A „TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” országos akcióba településünk is regisztrált, a jelentkezésünket a szervezők elfogadták és jóváhagyták. Az országos kampány keretein belül díjmentesen kapunk gumikesztyűket, szemeteszsákokat, és az összegyűjtött szemét elszállítása sem kerül pénzünkbe. E lehetőséget kihasználva május 2. és 8. között önkéntes szemétszedést szervezünk Perkátára. Hétfőtől szombatig bárki egyénileg gyűjtheti a hulladékot lakókörnyezete szűkebb, de akár tágabb környezetében is. Csütörtökön pedig (május 5-én) az erdős, külterületi részeket tisztítjuk meg közösen 10 és 15 óra között.

A szervezők az igényelt védőkesztyűket és szemeteszsákokat személyesen adják át, az összegyűjtött hulladék helyszíni elszállításáról pedig gondoskodnak. Aki önkéntesként szeretne csatlakozni, a [email protected].com e-mail címen teheti meg név és telefonszám megadásával. A szükséges részletekről az érintettek e-mailen kapnak tájékoztatást!
Kérjük, hogy kérdés esetén hívja a +36 30 374 9671-es telefonszámot.

Tegyünk együtt településünk tisztább és élhetőbb környezetéért!

Tisztelettel

Oláh István , ügyvivő alpolgármester

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában