VÉGZŐSÖK

2019.05.04. 07:00

Vén diák, a DSZC Dunaferr iskola ballagóinak melléklete!

duol.hu

12RV2

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Elő sor: Kocsis Bernadett, Fekete Laura Gréta, Szabó Zsombor, Virág Szilvia, Noviczki Csenge, Kovács Viktor (osztályfőnök).

Második sor: Bula Alexandra, Fülöp Bernadett, Nagy Gergely Zoltán, Magony Aladár, Pék Zalán, Somogyi Kornél.

Harmadik sor: Farkas Zoltán Gábor, Szalai Dominik, Baranyai Tamás Ádám, Dézsi János Zoltán.

Hiányzók: Nagy Laura Szilvia, Pálszabó Leila, Horváth Zoltán Sándor

3/11VV

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Első sor: Horváth Tamás, Fabó Zsolt, Szalai Ervinné (osztályfőnök), Tósaki Dániel.

Második sor: Nagy Norbert, Molnár Péter, Ferkel Tamás, Kasztner Gergő. Harmadik sor: Györkönyi Dávid, Szabó Márk, Varga Máté, Kun Barna Bence.

Hiányzók: Dézsi Norbert, Dócs Martin, Vadicsku Dávid, Szurovcsják István, Fehér Bence, Kattári Ádám

12G

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Első sor: Kertész Krisztián László, Völcsei Mihály, Molnár Mike, Molnár Gábor (osztáylfőnök).

Második sor: Gyurkovics Máté Lukács, Tóth Balázs, Tolnai Dávid Károly.

Harmadik sor: Sólyom Roland, Tonka Ádám, Elekes Attila, Nagy Mihály József.

Hiányzó: Androvics Dávid

3/11S

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Első sor: Kálmán József (osztályfőnök), Horváth Ádám, Hibján Ákos, Orsós Dániel.

Második sor: Damásdi Tibor, Mészáros Máté, Kincses Róbert, Mérei Ákos.

Harmadik sor: Hóringer Arion, Hadnagy Ferenc, Bajtai István.

Hiányzók: Szloboda Ákos, Boros Márk

3/11G

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Első sor: Nagy Károly, Pintér Ádám, Zámbó Zsolt (osztályfőnök), Sümegi János, Lábadi Zoltán.

Második sor: Sas László, Frigyer Balázs, Sürü Patrik, Bozsik Vilmos, Geráth Dávid.

Harmadik sor: Botlik Armand, Bártfai Bence, Benedek Gábor, Sörös István Patrik, Magosi Benjamin, Nyeső Bence

3/11H

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Első sor: Csuka László, Tóth Attila, Suki Jenő, Halenkár József, Horváth Benedek, Bábel Balázs, Futó Arnold.

Második sor: Csizmadia Kornél (osztályfőnök), Forster Ákos, Szántó Zoltán, Kurucz Bence, Szabó Gergő, Rácz Rudolf, Papp József.

Harmadik sor: Bukor Bence, Nagy Máté, Varga Zoltán Alex, Rácz Zoltán, Jencski Patrik, Neumayer Dávid.

Hiányzó: Tiger Dávid

3/11FK

Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Első sor: Bíró Dániel, Pogány Márk, Rajos Bence, Nyírfa István, Miklós Jácint, Galántai Máté, Huszár Kristóf.

Második sor: Bozsoki Zsolt, Szabó Daniella, Hegyi Ibolya.

Harmadik sor: Nagy Mátyás (osztályfőnök), Kis-Fucsala Nikolasz, Boros Erik, Balogh Roland, Ferenczi Viktor, Tóth Máté, Batuska Gábor.

Hiányzók: Ujcz Albert, Vizsy Adrián

Ezek is érdekelhetik