2023.11.22. 16:00
Mozgáshoz tervezve
Dunaújvárosi kötődésű és környékbeli művészek, sportolók, közéleti személyiségek posztjait mutatjuk. Önnek csak görgetnie kell.
Kovács Adél divattervező, design tanácsadó és egyetemi oktató gyermekkorát Dunaújvárosban töltötte, a Széchenyi István Gimnázium tanulója volt 2003 és 2006 között. Édesanyja jelmeztervező, bátyja, Kovács Zoltán építészmérnök és az Elefánt zenekar tagja.
Kovács Adél tervezői stílusa a minimalizmus és funkcionalitás ötvözve a sportos és elegáns elemekkel. Öltözékeire jellemző a tudatos anyaghasználat és a fenntarthatóság — pontosan ezt erősíti meg a budapesti, Palotanegyedben készült felvétel is. A magán viselt, extravagáns ruhához instagram posztjában azt írja: Egysoros, túlméretezett blézer finom merinó gyapjúból. Mozgásokhoz tervezve.