Foci

2011.07.28. 02:29

Még mindig kísérleteznek - a Pálhalma eredményei

Dunaújváros - Az elmúlt héten két felkészülési mérkőzést is játszott a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE újonc másodosztályú labdarúgócsapata.

Dunaújvárosi Hírlap

Pálhalma - Bölcske 1-2 (1-1)

A szerdai összecsapáson az újvárosiak az első félidőben a következő összeállításban léptek pályára: Floszmann - Dudás, Vaskó, Salamon, Kóczián - Rottmann, Kőkuti - Bastovanov, Dobray, Arany - Perics.

II. félidő: Floszmann - Cséza, Vaskó, Kőkuti , Pénzes - Dobray, Varga, Márki - Bastovanov (Berényi), Nagy D., Perics (Rompos).

A Pálhalmán lejátszott mérkőzés elején Perics és Dobray révén a hazaiak veszélyeztettek. A huszadik percben azonban egy felívelést Salamon elengedett, így Tóth Á. a kapus fölött a hálóba emelt (0-1). Hét perccel később egyenlített az újvárosi gárda. A kapusról kipattanó labdát Kóczián passzolta a hálóba (1-1). A meccs hajrájában Cséza lökte ellenfelét a tizenhatososon belül. A büntetőt Rompos J. a jó irányba vetődő Floszmann mellett a jobb sarokba lőtte (1-2).

Harta - Pálhalma 1-4 (1-2)

Pálhalma: Bartus - Dudás, Vaskó, Salamon (Rottmann), Pénzes - Bastovanov, Kőkuti (Varga), Dobray (Vései), Kóczián (Márki) - Perics (Nagy D.), Berényi.

A szombati meccs második percében Berényi csípett el egy hazaadást, és a kapust kicselezve gurított az üres kapuba (0-1). Öt perccel később szabadrúgásból egyenlítettek a hazaiak (1-1). Az első félóra végén a szabadkai Perics lépett ki a védők közül, majd a kapust elfektetve lőtt a hálóba (1-2). A második félidő elején Dobray beadását Perics csúsztatta a léc alá (1-3). A vége előtt Márki szabadrúgásból volt eredményes (1-4).