Foci

2012.04.16. 02:28

Értékes győzelem a DPASE-től

Paks - A Ness Hungary NB II-es labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának huszonharmadik fordulójában vasárnap idegenben szerzett három pontot a DPASE gárdája.

Paks II - DPASE 0-3 (0-1)

Paks, 200 néző. Vezette: Berényi (Kelemen, Demeter).

Paks II: Kovács A. - Berkó, Eppel, Gévay, Czinger (Laczkovich, a 37. p.) - Racskó (Gohner, a 37. p.), Cziráki, Báló, Pintér - Montvai, Pap (Feil, a 73. p.). Vezetőedző: Lengyel Ferenc.

DPASE: Abu - Nagy A., Beleuc, Salamon, Szolomájer - Kocsis Gergő (Berényi, a 76. p.), Micskó, Márki (Perovic, a 61. p.) - Godslove, Vörös (Disztl D.), Kocsis Gábor. Vezetőedző: Jakab Elek.

Az első félidő huszonhatodik percében szerezték meg a vezetést a vendégek. Szolomájer bal oldali beadására Kocsis Gábor érkezett a legjobb ütemben, és közelről a hálóba kotorta a labdát (0-1). A második félidő negyedik percében Kocsis Gábort szabálytalanul szerelték a tizehatoson belül. A megítélt büntetőt a sértett értékesítette (0-2). A végeredményt a csereként pályára lépő Perovic állította be a hatvanhatodik percben. Mélységből indulva remek labdát kapott, amivel kilépett a védők között és bal összekötőből tíz méterről kilőtte a hosszú sarkot (0-3). A dunaújvárosiak teljesen megérdemelten nyertek, mert jó százalékban használták ki a gólhelyzeteiket.