Az alcoa legyőzte a Dunaújvárost

DH - Tízgólos székesfehérvári győzelem született a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

duol.hu

Alcoa-Fehérvár KC - Dunaújváros 36-26 (16-13)

Székesfehérvár, 600  néző, vezette: Medve, Nagy.
 Alcoa-FKC: PASTROVICS    KOVÁCS 3, BERNATAVICIUTE 5, Tillinger 5 (3), Horváth 2, TRISCSUK 6 (1), VINCZE 9, csere: Szikora (kapus), Bízik 1, Becséri 1, Rádl 1, Azari 1, Németh K.2, Zsigmond, vezetőedző: Sótonyi Lászó.
 Dunaújváros: Győri    Nagy 3, FERLING 5, Jókai 4, SÁRI 5, Gáspár 1, Balogh 3 (1), csere: Pisák (kapus), Radulovics 1, Takács D. 2, Erdősi, Takács F. 2, vezetőedző: Rapatyi Tamás.
 Kiállítások: 8 illetve 10 perc
 Hétméteresek: 434 illetve 21
 Az eredmény alakulása: 3. perc: 0-3, 7. perc: 2-6, 20. perc: 12-10, 27. perc: 15-11, 35. perc: 20-15, 42. perc: 23-16, 55. perc: 3-23.

Sótonyi László: Janus arcú csapat vagyunk...

RapatyiTamás: Jelenlegi készültségi állapotunkban ennyire voltunk képesek, ráadásul  problémáinkat növelte néhány játékosunk gyenge teljesítménye.