DAB: továbbra is veretlen

<strong>Dunaújváros</strong> - Tovább tart az Acélbikák remek szériája, az Alba Volán SC-t 6-2-re verték jégkorongozóink vasárnap este. A találkozó már az első harmadban eldőlt...

Anda Fábián

Az első harmadban nem kellett sokáig várnunk gólra, hisz a 2. percben Mestyán parádés megoldással, kötényt lőtt a fehérvári kapusnak. 1-0.

Egy perc sem telt el az első gól után, mikor Papp Viktor csapott le szemfülesen a korongra és vihette szinte egyedül a kapura, nem hibázott: 2-0.

A 7. perc elején Kiss Ákos csillogtatta meg tehetségét, mikor Azari beadását követően a jobb felső sarokba helyezett. 3-0. A 8. perc végén ismét a hazai szurkolók tapsolhattak, hisz a fiatal Virág is betalált, a gólpasszt Schneider adta.

A megzavarodott Volánt Misal Peter hozta még jobban zavarba, amikor a 13. percben már az ötödik találatát szerezte az Acélbikáknak.  Az első harmadban még szépíteni tudtak a fehérváriak Hajós révén a 16. percben. 5-1.

A második játékrész csupán egyetlen gólt hozott, Hajós talált be a DAB.Docler hálójába a 4. percben, a túloldalon a csere hálóőr, Balázs kapuja bevehetlennek tűnt.

A harmadik harmadban rögtön gól született, a 27. másodpercben Papp Csaba csapott le a korongra. 6-2, ami a végeredmény is lett.